Základna 2024/2025

Týden hokeje v Domažlicích

pátek 27. září 2024 od 16:00 hodin proběhne na zimním stadionu v Domažlicích tradiční celorepubliková náborová akce Týden hokeje, která je podpořena Českým svazem ledního hokeje a jeho partnery.

Hokej je ten správný sport pro vaše dítě a přesvědčit se o tom můžete sami na této akci, která bude probíhat po celé republice! Stačí přijít s vaší ratolestí ve věku 4 – 8 let na nábor, který se koná v Domažlicích v pátek 27. září 2024.

Využijte unikátní příležitosti seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj první hokejový zážitek. Rodiče se detailně seznámí s tím, jaké to je mít doma malého hokejistu a pro všechny děti je připravena spousta zábavy na ledě i mimo něj.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma (cyklistická či lyžařská) a rukavice, případně chrániče na online bruslení. Pokud nemáte k dispozici brusle a helmu, můžete se obrátit na náš klub přímo na místě, kde vám rádi nějaké věci zapůjčíme.

Týden hokeje je náborovou akcí  v rámci čtyřletého rozvojového projektu Pojď hrát hokej, která je v průběhu hokejové sezóny organizována vždy ve dvou týdenních vlnách (v září a v lednu). Smyslem akce je umožnit dětem získat první zkušenost s ledním hokejem, předat rodičům všechny potřebné informace a přitáhnout mediální pozornost k náborovým aktivitám v ledním hokeji.

Akce je určena pro děti ve věku 4-8 let v doprovodu svých rodičů a je primárně směřována na děti, které zatím nemají žádnou zkušenost s ledním hokejem.

Celý program bude zahájen od 16 hodin. Akce proběhne v prostorách zimního stadionu v Domažlicích, kde budou návštěvníci přivítáni vedením klubu a po zaregistrování jim budou zapůjčeny klubové dresy s logy partnerů. Děti obdrží drobné dárky poskytnuté ČSLH a klubem.

Ti, kteří přijdou o něco dříve si mohou vyzkoušet v rámci aktivit mimo led střelbu a práci s hokejkou či si zahrát street hokej na mini hřišti. Pro malé návštěvníky je pak na ledě připraven zábavný program plný her a bruslení. Své umění ukáží i malí hokejisté a hokejistky z kategorie 3. třídy v rámci vzorového tréninku a ukázky minihokeje. Program na ledě bude zakončen společnou fotografií zúčastněných.

Přijďte se podívat a věříme, že se přidáte do naší hokejové rodiny.

www.pojdhrathokej.cz